Pojedynek Mistrzów zakończony!
Pojedynek mistrzów zakończony‼️
W polickiej bibliotece na literackim ringu zmierzyli się dwaj szczecińscy pisarze: Marek Stelar i Przemysław Kowalewski. Panowie to mistrzowie akcji, kryminalnych zagadek, a jednocześnie pasjonaci historii Pomorza Zachodniego. Dodajmy też, że prywatnie lubią się i szanują. Współpracowali razem z Leszkiem Hermanem i słuchaczami Radia Szczecin przy nagraniu audiobooka pt. „Pogodny na tropie”. W każdej z ich książek znajdziemy ciekawych bohaterów, wartką akcję i splot niezwykłych okoliczności. Nic nie jest czarno-białe. Ocenę swych bohaterów pozostawiają czytelnikom.
A czytelnicy podążają za nimi, o czym świadczą rankingi czytelnicze bibliotek i księgarni w całej Polsce. W Wypożyczalni Głównej Biblioteki w Policach oraz w Filii Novej czytelnicy mogli oddawać głosy na jednego z dwóch panów, wrzucając je do specjalnie przygotowanego pojemnika. Bardzo przyczyniło się to do zwiększenia i tak dużej liczby wypożyczeń powieści obu autorów. Na poszczególne egzemplarze ustawiały się ogromne kolejki oczekujących, co nas bardzo cieszy. Wszystkie głosy wzięły udział w losowaniu.
W tym pojedynku, niewielką przewagą głosów, zwyciężył Marek Stelar - gratulujemy!
Wielkie brawa należą się jednak obu autorom!
Szczęśliwcy w losowaniu:
Wypożyczalnia Główna (Wojska Polskiego 15)
Czaja Elżbieta
Dudek Danuta
Kosicka Anna
Leszczyńska Elżbieta
Umiastowska Wioletta
Filia Nova (ul. Bankowa 5b/u9)
Andrzejczuk Edyta
Budzińska Agnieszka
Byliński Sergiusz
Hubaczek Zofia
Misiorowska Katarzyna
Nagrody niespodzianki można odebrać do 08.05.2026 w Wypożyczalni Głównej oraz w Filii Novej, w godzinach pracy naszej biblioteki.
Zapraszamy‼️








