Akcja "Uwolnij książkę" - relacja. Tydzień Bibliotek trwa!
Dziękujemy za udział w akcji „Uwolnij książkę”!
Serdecznie dziękujemy wszystkim czytelnikom, którzy odwiedzili nas w miniony piątek (8.05.2025 r.) podczas akcji „Uwolnij książkę”. Bardzo cieszy nas tak duża frekwencja i Wasze zainteresowanie – mamy nadzieję, że wybrane pozycje będą udaną lekturą.
Wydarzenie odwiedziła również ekipa Kroniki Szczecińskiej, co było dla nas miłym wyróżnieniem. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych inicjatywach.
Nasza biblioteka w Kronice Szczecińskiej: https://szczecin.tvp.pl/93148702/tydzien-bibliotek-w-policach-ksiazki-atrakcje-i-abolicja
Nadchodzące wydarzenia:
-
13.05.2026 (środa), godz. 18:00 - Dział Regionalny/Naukowy – Wieczór poetycki
-
15.05.2026 (piątek), godz. 18:00 - Filia Nova – Spotkanie autorskie z panią Dianą Brzezińską
Do zobaczenia w Bibliotece!







